אנימל - הדס ברון - ג'ופיטר- תרפיה בעזרת בעלי חיים - באר שבע, אזור הדרום
לוגו אנימל
חפש
הדס ברון - ג'ופיטר - תרפיה בעזרת בעלי חיים
 
אזור שירות:
באר שבע

טלפון:  0549211653
הדס ברון, גופיטר
לאחר 10 שנים של ניסיון בעבודה עם אוכלוסיות כגון ילדים ונוער בסיכון וילדים ומבוגרים בעלי צרכים מיוחדים נוצר ג'ופיטר, שהוא עולם אשר יוצר מפגש טיפולי בין בני אדם לבעלי חיים, מטפח קשרים חזקים ויוצר חוויות עוצמתיות ואמתיות מן החיים אשר הופכות להיות מאד משמעותיות ויעילות בקידום תהליכים רגשיים והתנהגותיים. 

בעלי החיים מתווכים את הקשר ביני למטופל כך שהוא נוצר מהר מאד והופך למשמעותי משום שהמטופל חווה את איך אני מתייחסת לבעלי החיים ונוצר גם אמון וגם אפשרויות למודלינג. כמו כן, נוצרים כמובן קשרים עמוקים בין המטופל לבעלי החיים  והמטופל רואה את עצמו בבעלי החיים ולומד גם דרכם איך להתנהל עם הסביבה, ויש יעילות רבה להתנסויות אמתיות שקורות במהלך הטיפול אותן אפשר לבחון וגם לאמץ דרכים חלופיות במידת הצורך. התוצאות הן מהירות יחסית והעלות נמוכה בהשוואה לטיפולים דומים. 

ג'ופיטר עובד בשיתוף פעולה עם משפחות פרטיות ועם מוסדות כגון אגודת עמי לטיפול באדם עם מוגבלויות שכליות התפתחותיות בב"ש, בי"ס ברנקו וייס - אתגרי מותאם לנוער נושר, ובתי ספר לחינוך מיוחד. 
בקליניקה הנעימה והמזמינה, בטיולים בשכונה ובפארק הכלבים הסמוך המטופל עובר מסע, עם שותפים רבים מלבדי ומבעלי החיים.

ההורים, האחים והאחיות, גורמים מטפלים כמו ביה"ס ואחרים הם חלק גדול מחיי המטופל ולכן הם חלק מהחשיבה ושיח איתי במהלך התהליך הטיפולי. ישנם מפגשים קבועים (נפרדים מהמפגשים עם המטופל) עם ההורים או הגורם המטפל אשר כלולים בטיפול, בהם ישנה אוזן קשבת ומענה לאתגרים ומטרות שעולים.

בצורה שגרתית נבחנת התקדמות המטופל והמשפחה בצורה צמודה וחשיבה על חיי המטופל בצורה כוללת. ככל שמתעורר הצורך אני יוצרת קשר חד פעמי או רציף עם כל הגורמים המטפלים מחוץ למשפחה שיכולים לסייע לצמיחת המטופל. 
מאז ילדותי ועד היום אני נהנית מקשר עמוק עם בעלי חיים אשר מסייע לי אישית ולכל מטופליי רבות ואני מעריכה את הכוח שטמון בקשר שנוצר איתם וסביבם.

בטיפול בג'ופיטר חשוב ליצור מפגש מרצון ולכן אין חיות בכלובים, אלא רק כלבים וחתולים אשר מקיימים יחסי הדדיות עם האדם כבר עשרות אלפי שנים. אני מאמינה כי הם יכולים לספק בצורה מקסימה את הצורך של האדם להיות נראה, מקובל ואהוב ע"י האחר.


בתור אמא לילדה מקסימה בת 4, אני מבינה מאד את הצורך של ההורים לדאוג שילדיהם יממשו ויגשימו את עצמם וישתלבו בחברה. 

ההשכלה שלי כוללת:
שנים               מסלול                                        מוסד לימודי
2000-2003    תואר ראשון בביולוגיה                     אונ' בן גוריון
2006-2008    תעודת הוראה במדעים ומתמטיקה     אונ' טסמניה, אוסטרליה
2010-2013    תרפיה בעזרת בעלי חיים                 סמינר הקיבוצים
2014-2015    תעודת הוראה בביולוגיה                  אונ' בן גוריון

פנייה ישירה להדס ברון

פנייה ישירה
לקביעת פגישת יעוץ
עם הדס, ללא תשלום:

מלאו את הפרטים והדס תחזור אליכם בהקדם האפשרי
הדס ברון - מטפלת בעזרת בעלי חיים
בג'ופיטר מתגוררות 2 חתולות אחיות בשם אנה ואלזה ואיתי מגיעים לטיפול הכלבים המשפחתיים שלנו, רובי- הלברדור הלבן ופיצי- הפינצ'ר צ'יוואוואה בצבע מוקה. כל ההולכים על 4 הם שובבים מתכרבלים, מתרוצצים ומעניקים המון תשומת לב וגם אתגרים למטופלים.

בנוסף, הקליניקה ממוקמת בשכנות למרפאה וטרינרית ובמידת האפשר והצורך ניתן לחוות בע"ח מתחלפים נוספים.