אנימל - "מרכז בולבי" - המרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים - שלוחות ברחבי הארץ
לוגו אנימל
חפש
טיפול בעזרת בעלי חיים- "בולבי" _לוגו
בולבי
המרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים


אזור שירות: ברחבי הארץ, "פארק ארץ הצבי" - מושב אלישמע, החי כיף - ראשל"צ, "החווה של חווה" - חפץ חיים

טלפון: 072-3901219
טיפול בעזרת בעלי חיים
טיפול בעזרת בעלי חיים במסגרת פרטנית או בקבוצות קטנות, בפינות חי ובגני חיות ברחבי הארץ. בואו לחוות את כוחם המיטיב של בעלי החיים קרוב לבתיכם.

הטיפול מותאם באופן אישי לצרכיו ועדיפויותיו של כל מטופל.
הצוות מורכב ממטפלים מוסמכים ומנוסים.
הטיפול בעזרת בעלי חיים בפינת החי או בגן החיות, מותאם באופיו ובתוכן שלו לגיל, לשלב ההתפתחותי של המטופל/ת, ליכולותיו ולהעדפותיו. מטרת הטיפול היא לעודד ולקדם אצלו/ה, מיומנויות וכישורים על פי צורכו/ה, בדרך של עשייה מהנה, התנסות ועיבוד סימבולי של חוויותיו.

הטיפול בפינת החי או בגן החיות מציע למטופלים סביבה מרתקת ומגוונת של בעלי חיים, צמחיה ומים, מלאה באפשרויות להתנסויות חווייתיות.

המפגש עם בעלי החיים מספק חוויות בעלות עוצמה. השהייה בקרבתם והמגע אתם, מעוררות לרוב רגשות של חום, אך לעתים, של רתיעה או פחד. קירבה זו והתערבות המטפל, מציעים למטופל/ת הזדמנות לבחון וגבש דרכי התמודדות יעילות וכן לקדם כישורים תקשורתיים וחברתיים.
במרכז בולבי המטפל והמטופל מתארחים בביתם של בעלי החיים.
מרכזי הטיפול שלנו (פינות חי וגני החיות) הם מרחבים הנמצאים במקום פתוח, חשוף לשינויי  עונות השנה, אורך היום, מזג האוויר, וכדומה – המשלבים את בעלי החיים בסביבה של צמחיה ומים.

בכל מרכז טיפול, יש מרחב "אינטימי" (חדר או מקום תחום) המאפשר פעילות במקום קטן, מופחת גירויים, וגם בימים שמפאת מזג האוויר, קשה לשהות בחוץ.

בעלי החיים נמצאים במרחב פינת החי, מוחזקים בדרך שמאפשרת להם קיום קרוב, ככל האפשר, לתנאי החיים של אותו בעל החיים בטבע, כולל הסביבה, המזון, אופן הגשת המזון, שעות הפעילות וכן המבנה החברתי ואורחות החיים האופייניים לאותו מין.

בעלי החיים בפינת החי מורגלים לנוכחות האדם. השוהה בפינת החי, יכול לנוע בין המתחמים ו/או להיכנס לתוכם, ולמעשה, להיות האורח "בביתם" של בעלי החיים (ולא להפך).
ילדה מלטפת יונה טיפול בעזרת בעלי חיים
טיפול פרטני, טיפול קבוצתי, טיפול בילדים, טיפול בבני נוער, טיפול במבוגרים, טיפול בקשישים

פנייה ישירה ל"בולבי"

פנייה ישירה ל"בולבי"
המרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים

מלאו את הפרטים ונציג של "בולבי" - המרכז לטיפול בעזרת בעלי חיים - יחזור אליכם בהקדם האפשרי
טיפול בעזרת בעלי חיים