אנימל - ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש

ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים

ורוניקה חרמץ - בעיני הכלב
מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים

טלפון: 050-8086612

אזור שירות: הוד השרון, אזור השרון
ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבי
בעיני הכלב - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים
הקשר הייחודי שיש לבני האדם עם כלבים, התחיל לפני עשרות אלפי שנים. הם נבראו על ידינו ומכירים אותנו יותר טוב מכל בעל חיים אחר. הם פיתחו עבורנו את הרצון בקרבה איתנו ובחברה שלנו, את היכולת לקרוא את רגשותינו ולהבין מה אנחנו מנסים להגיד ללא מילים. קשר ייחודי זה מאפשר לכלבים להיות מטפלים מצויינים ובשנים האחרונות נעזרים בהם יותר ויותר במרחב הטיפולי. הם ניחנים ביכולת לתקשר, מעוררים רגשות ומורידים מחסומים רגשיים.

בעבודה הקבוצתית והפרטנית הכלב הוא שותף פעיל העוזר להגיע לליבו של המטופל, לחזק את דימויו העצמי, ללמדו להתמודד עם קשיים ופחדים, להקנות לו יכולת לבנות קשרים חיוביים, ליצור לו רשת ביטחון וללמדו תהליכי קבלה ונתינה. הערך העצמי, הסיפוק לשני הצדדים והאהבה מורגשים מיידית. המשתתפים נהנים מיכולת התגובה הספונטנית והבלעדית של הכלבים, בקבלה ללא תנאי, במגע, בקשר בלתי אמצעי, המעוררים בהם אמון ,אמפתיה, הזדהות, השלכה, דאגה ומוטיבציה ומאפשרים למשתתפים לעבור ולהתמודד עם תהליכים רגשיים באופן חווייתי ומיוחד, תוך חיזוק הביטחון והדימוי העצמי.

על טיפול רגשי בעזרת כלבים

ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבי

פנייה ישירה ל-ורוניקה

פנייה ישירה ל-ורוניקה חרמץ
"בעיני הכלב" מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים

מלאו את הפרטים ו -ורוניקה חרמץ "בעיני הכלב" מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים, תחזור אליכם בהקדם האפשרי
ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבי
שמי ורוניקה, מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים. עברתי הכשרה לטיפול בעזרת כלבים במכללת מהות, בחסות אוניברסיטת בר אילן.  

במסגרת המפגשים הפרטניים או הקבוצתיים אני נעזרת בששת הכלבים שלי, על מנת לבדוק חיבור של המטופל אל הכלב. האופי היחודי של כל אחד מהם והשוני בינהם, מאפשר חיבור פנימי למי שאנחנו או מי שהיינו רוצים להיות. כך אני זוכה לגלות את עולמו הפנימי של כל מטופל. 

העבודה שלי מתרכזת במוסדות חינוכיים, שם העבודה היא בקבוצות קטנות וכמו כן בקלניקה הפרטית, הנמצאת בהוד השרון למפגשים פרטניים או קבוצתיים. 

אודות ורוניקה חרמץ - מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים
מכיוון שכלבים הם מטפלים מצויינים, הם יכולים להתאים לכל תחום של קושי. הקשר עימם מלמד ומעניק כלים ליצירת קשרים חברתיים הדדיים, מכילים וחיוביים.

האילוף מאפשר למידה על ביטחון עצמי, דימוי עצמי ותחושת מסוגלות. גם הפחד מהם מעניק דרך התמודדות עם פחדים והשגת מטרות יעד. הטיפול והטיפוח שלהם עוזרים לתרגל בצורה טובה התרגלות למרקמים שונים ולמגע בהם. התגובות שלהם אלינו מציבים לנו מראה על דרכי ההתמודדות שלנו עם אתגרים ותסכול. 

טיפול רגשי בעזרת כלבים מעניק יתרונות רבים ומגוונים. 

מתי כדאי לפנות לטיפול רגשי בעזרת כלבים?