אנימל - מיכל גמזו זית - מטפלת בעזרת בעלי חיים
לוגו אנימל
חפש

מיכל גמזו-זית – פסיכולוגית בהתמחות חינוכית ומטפלת בעזרת בעלי חיים

מיכל גמזו-זית
פסיכולוגית בהתמחות חינוכית ומטפלת בעזרת בעלי חיים

אזור שירות: ראשון לציון והסביבה

טלפון: 054-9183979
 
מיכל גמזו זית - מטפלת בעזרת בעלי חיים
שמי מיכל גמזו - זית, פסיכולוגית בהתמחות חינוכית, בעלת תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה ומטפלת בעזרת בעלי חיים מטעם מכון מגיד (האוניברסיטה העברית).
 
את דרכי האקדמית התחלתי בלימודי ביולוגיה. הרצון להבין את טבע בעלי החיים והאדם פעם בקרבי מאז ומתמיד. לאחר שנתיים של לימודים החלטתי לשנות את תחום הלימודים ולהתמקד בפסיכולוגיה ובמסגרת זו לקבל כלים וידע, שבעזרתם אוכל לעזור ולתת מענה לאנשים עם מגוון קשיים.

את לימודי הפסיכולוגיה התחלתי באוניברסיטת חיפה ושם סיימתי את התואר הראשון וגם את התואר השני. עם  סיום הלימודים התחלתי לעבוד בשירות פסיכולוגי חינוכי במרכז הארץ, שם אני נמצאת עד היום (מזה כ-9 שנים).

אודות מיכל גמזו-זית - פסיכולוגית בהתמחות חינוכית ומטפלת בעזרת בעלי חיים

פנייה ישירה למיכל גמזו-זית

פנייה ישירה למיכל גמזו-זית
פסיכולוגית בהתמחות חינוכית ומטפלת בעזרת בעלי חיים

מלאו את הפרטים ומיכל גמזו-זית - תחזור אליכם בהקדם האפשרי
מיכל גמזו זית - מטפלת בעזרת בעלי חיים
במסגרת עבודתי אני משלבת עבודה מערכתית, אבחונית וטיפולית בילדים, בני נוער והוריהם. כאשר העבודה נעשית במסגרות חינוכיות, כולל מתן מענה בחינוך המיוחד.

במקביל לעבודה זו עבדתי בפרויקטים באופן פרטי, בהם הנחתי קבוצות טיפוליות בתחומים שונים: קשיים רגשיים, מיומנויות חברתיות ועוד. כמו כן, אני מטפלת בקליניקה פרטית.

בשנים האחרונות ולאחר סיום לימודי טיפול הנעזר בבעלי חיים, התחלתי לשלב ולטפל לצדם של בעלי החיים במסגרת הטיפול (ובאופן ספציפי, עם חבר חתול על ארבע, רגיש ומקסים בשם סנדמן).

החיבור היה טבעי, מרגש ומעצים. מעין סגירת מעגל לתחילת דרכי האקדמית. מאז בעלי החיים מהווים שותפים משמעותיים לדרך ולטיפול. אני רואה יום יום את החיבור המדהים של הילדים (והוריהם) לבעלי החיים ואת התרומה העצומה שלהם לתהליך הטיפולי.

על הטיפול והטיפול בעזרת בעלי חיים

אני מקבלת מטופלים: ילדים - מעל גיל 5, בני נוער והוריהם
במסגרת קליניקה פרטית בראשון לציון.

למי זה מתאים?