אנימל - נעה שהם - המרכז לטיפולים רגשיים - טיפול בעזרת בעלי חיים וכלבנות טיפולית - אזור מודיעין
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש
נעה שהם המרכז לטיפולים רגשיים בעזרת בעלי חיים
נעה שהם 
מטפלת בעזרת בעלי חיים

אזור שירות: מודיעין

טלפון: 054-9216643
נעה שהם מטפלת בעזרת בעלי חיים
בשיטת העבודה שלנו אנחנו מתאימים את בעל החיים לטיפול, אם צריך להתמקד בנושא מסוים בטיפול נעבוד במפגש עם בעל חיים שעקב התנהגותו נוכל לגעת בנושא הרצוי; בהתחלה בצורה עקיפה ומאוחר יותר גם בצורה ישירה.

יחד עם המטופל נדון ונמצא פתרונות לחיה ולמטופל כך שירגיש שהוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ויוכל להזדהות טוב יותר עם דרכי ההתמודדות והתקדמות הטיפול עצמו.

ובנוסף אם המטופל מתחבר לחיה מסוימת או שסתם מתחשק לו לעבוד איתה כמובן שנעבוד גם איתה.

יחד עם החיות נצור אמון והכל באווירה טובה, בהרגשה של סביבה תומכת ומפרגנת, תוך כדי יצירת קשר בין המטופל למטפל ולהחיות אשר נותנות אהבה ללא תנאי ומבלי שנתייחס מה האחרים חושבים על המטופל הן בחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.

יחד עם המטופל אנחנו עובדים בין היתר על מהי אחריות, אני כמטפל במישהו אחר (בחיות) - הרגשת הסיפוק שנובעת מכך שאני בעל השליטה, החיה זקוקה לי ואוהבת אותי הינה הרגשה חזקה שתורמת מאוד לתחושת ההצלחה וחיזוק הביטחון העצמי!
שמי נעה שהם, גרה במודיעין, בעלים ומנהלת את המרכז לטיפולים רגשיים במודיעין. מטפלת רגשית כעשור, בהכשרתי אני מטפלת בעזרת בע"ח, מטפלת בשיטת CBT ומדריכת הורים.

המרכז לטיפולים רגשיים נותן מענה רגשי לכל סוגי האוכלוסייה ובמגוון רחב של טיפולים רגשיים.

המרכז מטפל בילדים, בני נוער ומבוגרים.
במרכז מגוון טיפולים רגשיים הניתנים כולם תחת קורת גג אחת ושיתוף פעולה בין המטפלים השונים בעת הצורך, בכדי לתת מענה מקיף במקום אחד למשפחות.

במרכז שבמרכז שלנו מגוון רחב של טיפולים ומטפלים ועל כן, אנו מתאימים סוג הטיפול ומטפל/ת לפי אופי המטופל ומה שמתאים לו, וזאת על מנת להתאים את התוכנית הטיפול מתאימה לכל מטופל.

במרכז ניתנים הטיפולים הבאים: טיפולים רגשיים בעזרת בעלי חיים, כלבנות טיפולית, טיפולי CBT, דימיון מודרך המשלב NLP, פסיכודרמה, פסיכותרפיה גופנית, טיפול זוגי ומשפחתי, הדרכת הורים, טיפול דיאדי, טיפול קבוצתי ועוד.

המטפלים במרכז נבחרו בקפידה והינם מומחים כל אחד לתחומו.  
למטפלים ניתנת הדרכה מקצועית על בסיס קבוע.

למי מיועד הטיפול ?

לכולם!!!!!

קנאה בין אחים, קושי קבלת גירושין של הורים, התמודדות עם מחלה (של המטופל עצמו או של קרוב), חיזוק הביטחון העצמי, בני נוער בגיל ההתבגרות, קשיים ביצירת חברויות, ליקויי למידה, בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות, חרדות, פוביה מבעלי חיים, פוסט טראומה, לקויות מוטוריות, אנורקסיה, בולמיה, עיבוד אבל וטראומה, (כל הרצף האוטיסטי (PDD, אוטיזם קלאסי, תסמונת אספרגר, תסמונת רט וכדומה), קבלת אובדן (בין אם זה אובדן עקב מעבר דירה ופרידה מהחברים עד אובדן עקב מוות).
נחש טיפול באמצעות בעלי חיים

פנייה ישירה לנעה שהם

פנייה ישירה לנעה שהם
מטפלת בעזרת בעלי חיים

מלאו את הפרטים נעה שהם - מטפלת בעזרת
בעלי חיים - תחזור אליכם בהקדם האפשרי
נעה שהם טיפול באמצעות בעלי חיים
אוגר טיפול בעזרת בע"ח
חתול ותוכי טיפול באמצעות בעלי חיים
כלב טיפול באמצעות בעלי חיים
נעה שהם עם חתולים כלב ותוכי
תוכי טיפול באמצעות בעלי חיים
בעלי החיים הנמצאים במרכז לטיפולים רגשיים: כלבים, חתולים, ארנבים, שרקנים, אוגרים, עכברי פנדה, גרביליים, צ'ינצ'ילות וחרדון.