אנימל - נעה שהם - ליטוף מהלב - טיפול בעזרת בעלי חיים - אזור מודיעין
לוגו אנימל
חפש
ליטוף מהלב - נעה שהם מטפלת בעזרת בע"ח לוגו
נעה שהם 
מטפלת בעזרת בעלי חיים

אזור שירות: מודיעין

טלפון: 054-9216643
נעה שהם מטפלת בעזרת בעלי חיים
בשיטת העבודה שלי אני מתאימה את בעל החיים לטיפול, אם צריך להתמקד בנושא מסוים בטיפול נעבוד במפגש עם בעל חיים שעקב התנהגותו נוכל לגעת בנושא הרצוי; בהתחלה בצורה עקיפה ומאוחר יותר גם בצורה ישירה.

יחד עם המטופל נדון ונמצא פתרונות לחיה ולמטופל כך שירגיש שהוא חלק בלתי נפרד מהטיפול ויוכל להזדהות טוב יותר עם דרכי ההתמודדות והתקדמות הטיפול עצמו.

ובנוסף אם המטופל מתחבר לחיה מסוימת או שסתם מתחשק לו לעבוד איתה כמובן שנעבוד גם איתה.
יחד עם החיות נצור אמון והכל באווירה טובה, בהרגשה של סביבה תומכת ומפרגנת, תוך כדי יצירת קשר בין המטופל אלי ואל החיות אשר נותנות אהבה ללא תנאי ומבלי שנתייחס מה האחרים חושבים על המטופל הן בחינה חיצונית והן מבחינה פנימית.
יחד עם המטופל אנחנו עובדים בין היתר על מהי אחריות, אני כמטפל במישהו אחר (בחיות) - הרגשת הסיפוק שנובעת מכך שאני בעל השליטה, החיה זקוקה לי ואוהבת אותי הינה הרגשה חזקה שתורמת מאוד לתחושת ההצלחה וחיזוק הביטחון העצמי!
שמי נעה שהם, גרה במודיעין, מגיל צעיר היה לי חיבור מיוחד לבעלי חיים ובמקביל הייתי פעילה כל הזמן בהדרכה ותרומה לקהילה, כגון: מדריכה בתנועת נוער, נציגה במועצת נוער עירונית ומחוזית, מפקדת על חיילים בצבא, מדריכת נוער בסיכון, סיו"ר אגודת הסטודנטים וכו'.

החלטתי לשלב בין שני הדברים שאני אוהבת וטובה בהם – הנחיית בני אדם ואהבת החיות!
לאחר שלמדתי טיפול בעזרת בעלי חיים והתנסתי מספר שנים פתחתי את קליניקת 'ליטוף מהלב' בעיר מודיעין ואני שמחה ומאושרת כל יום לשלב ולהכיר גם לאחרים את בעלי החיים שבאמת כל כך חשובים לנו, יכולים לתרום לנו ולשמח אותנו (ואנחנו / אותם)

הכשרתי וניסיוני כוללים טיפולים באופן פרטני, דיאדי וקבוצתי (כגון: משפחה, אחים, אמא ובן, אבא ובן, קבוצת חברים וכו').

למי מיועד הטיפול? 
לכולם!!!!!

קנאה בין אחים, קושי קבלת גירושין של הורים, התמודדות עם מחלה (של המטופל עצמו או של קרוב), חיזוק הביטחון העצמי, בני נוער בגיל ההתבגרות, קשיים ביצירת חברויות, ליקויי למידה, בעיות קשב וריכוז, היפראקטיביות, חרדות, פוביה מבעלי חיים, פוסט טראומה, לקויות מוטוריות, אנורקסיה, בולמיה, עיבוד אבל וטראומה, (כל הרצף האוטיסטי (PDD, אוטיזם קלאסי, תסמונת אספרגר, תסמונת רט וכדומה), קבלת אובדן (בין אם זה אובדן עקב מעבר דירה ופרידה מהחברים עד אובדן עקב מוות).
נחש טיפול באמצעות בעלי חיים

פנייה ישירה לנעה שהם

פנייה ישירה לנעה שהם
מטפלת בעזרת בעלי חיים

מלאו את הפרטים נעה שהם - מטפלת בעזרת
בעלי חיים - תחזור אליכם בהקדם האפשרי
נעה שהם טיפול באמצעות בעלי חיים
בעלי החיים איתם אני עובדת בשוטף: כלבים, חתולים, ארנבים, אוגרים ותוכי.
לעיתים אני מביאה לטיפולים גם חיות שונות ואחרות, כמו: צ'ינצ'ילה, חמוסים, צבים, מקלונים וזוחלים (למי שמבקש).
אוגר טיפול בעזרת בע"ח
חתול ותוכי טיפול באמצעות בעלי חיים
כלב טיפול באמצעות בעלי חיים
נעה שהם עם חתולים כלב ותוכי
תוכי טיפול באמצעות בעלי חיים