אנימל - איכו"ת אילוף כלבים
לוגו אנימל
חפש
איכו"ת  - אילוף כלבים לוגו
איכו"ת – אילוף כלבים
אזור שירות: שירות לאזורים הבאים:
ירושלים, מודיעין, בית שמש ואיזור המרכז, ראשון לציון והסביבה.  איזורים נוספים: קליניקה לתרפיה במרכז ירושלים וסניף נוסף בראשון לציון. 

טלפון: 0549213235
אילוף כלבים
כרמית ברזילי ורועי לויט מאלפי כלבים בכירים

איכו"ת פועלת כיום בשלושה מישורים עיקריים: אילוף כלבים, תרפיה בעזרת בעלי חיים ותכניות לקידום אוכלוסיות שונות. תחומי הפעילות של איכו"ת שזורים האחד בשני ומעצימים זה את זה.

איכו"ת מסייעת בצמצום נטישת כלבים על ידי מתן שירותי אילוף ופתרון בעיות לבעלי כלבים. בנוסף לכך מספקת איכו"ת שירותי תרפיה בסיוע של מגוון בעלי חיים וכלבים שהוצלו ממקלטים, לילדים ונוער במטרה לשפר את איכו"ת חייהם. וכמו כן, מפעילה איכו"ת בכל רחבי הארץ מגוון רחב של תכניות שמטרתן קידום אוכלוסיות שונות באמצעות סיוע של צוות כלבי תרפיה  אשר הוכשרו לעבודה לאחר שהוצלו ממקלטים לכלבים.

אנו מאמינים כי אילוף נכון עושה שימוש במגוון רחב של יצרים ועל ידי כך יוצר הטמעה טובה של התנהגויות רצויות.

מי צריך אילוף?
כל בעל כלב שלכלבו יש בעיית התנהגות  שהיה רוצה לפתור או היה מעוניין ללמד את כלבו פעולות והתנהגויות חדשות או שחפץ שכלבו יקשיב לו ויבין אותו, זקוק לאילוף.

למעשה, כל אדם המגדל כלב זקוק לאילוף שמטרתו הקניית תקשורת טובה יותר, זאת על מנת ללמוד את דרכי התקשורת של כלבו וללמד את כלבו את השפה שלנו בני האדם.
 
סוגי האילוף:
מאלפי הכלבים כרמית ברזילי ורועי לויט באיכו"ת מספקים אילוף למטרות שונות:
אילוף למשמעת בסיסית - הקניית שפה וכלי תקשורת נכונים בין הבעלים לכלב על ידי לימוד הכלב 6 פקודות משמעת בסיסיות: שב, ארצה, לא לזוז, רגלי, אליי, למקום.

טיפול התנהגותי - פתרון בעיות התנהגות שונות: משיכה ברצועה, קפיצות, נשיכות משחק, סירוב לבוא, חוסר גבולות בבית ובחוץ, חרדת נטישה, תוקפנות ועוד.

אילוף למשמעת מתקדמת - העשרת השפה וכלי התקשורת בין הבעלים לכלב על ידי תרגול ללא תלות ברצועה ולימוד פקודות חדשות לפי דרישה.

אילוף לכלבי עזר ושירות - אילוף כלבים לפי התאמה ספציפית לאנשים בעלי מוגבלויות פיזיות או נפשיות. כגון: כלב שירות לבעלי נכויות פיזיות המאולף להבאת חפצים, לפתיחה ולסגירה של דלתות, להתרעה בזמני מצוקה ולפעולות יומיום נוספות. כלבי עזר לבעלי מוגבלויות נוספות כגון: חירשים, חולי אפילפסיה, חולי אלצהיימר, מחלות נפשיות ועוד. כאשר אילוף הכלב מתבצע בהתאם לדרישת הסיוע הנדרש לאותו אדם.
אנשים מאלפים כלבים טיפולים
מאלפים כלבים

פנייה ישירה לאיכו"ת 

פנייה ישירה לאיכו"ת
אילוף כלבים

מלאו את הפרטים איכו"ת – אילוף כלבים ויחזרו אליכם בהקדם האפשרי
אילוף כלבים