אנימל - יוני יושע - ZooManity - פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי ומטפל בעזרת בעלי חיים - באזור המרכז
לוגו אנימל
חפש

פנייה ישירה
ליוני יושע 

יוני יושע - קליניקת טבע האדם
פסיכותרפיסט קוגניטיבי התנהגותי ומטפל בעזרת בעלי חיים

אזור שירות: גבעתיים, רמת גן או תל אביב והסביבה

טלפון: 054-9216435
יוני יושע - פסיכוטרפיסט ומטפל בעזרת בעלי חיים
יוני יושע, פסיכותרפיסט בעל תואר שני בפסיכולוגיה, מטפל קוגניטיבי התנהגותי, מטפל בעזרת בעלי חיים מדריך רכיבה טיפולית ומאמן בגישת הפסיכולוגיה.

קליניקת טבע האדם הינה קליניקה להתפתחות אישית, יציאה ממצבי משבר בחיים וקשיים רגשיים הפועלת מתוך תפיסה שיש ביכולתם של אנשים להאמין בעצמם, להכיר יכולות שאינן באות לידיי ביטוי, לעשות בחירות אמיצות ומקדמות, לשפר להבי ולהטמיע תובנות עמוקות ומשמעותיות בחיים ולעשות בהן שימוש בכל שלב של חייהם.

גישה רב תחומית ורב מימדית המורכבת מזיהוי רגשי,מחשבתי והתנהגותי,הכרה שינוי והשגת המטרה.

גישה ממוקדת באדם. המטרה היא לסייע לאדם לפעול למען הגשמה עצמית תוך התמקדות בו ובפרשנות הסובייקטיבית שנותן לחייו. תוך יצירת קשר תומך ומקבל ללא תנאים, המאפשר לאדם לבחון את עולמו הפנימי וכיצד איבד את דרכו למימוש עצמי.

הגישה מאפשרת מעבר לפעולה DOING מתוך הכרה, קבלה והתמודדות עם ה BEING.
הגישה משלבת עבודה על דיספונקציות רגשיות, קוגניטיביות, התנהגותיות וזיהוי דפוסים מגבילים, העצמה של חוזקות, לקיחת אחריות, יצירת חופש, שיפור ביצועים ומימוש של הפוטנציאל האינדווידואלי של כל אדם באשר הוא. הגישה היא גישה הוליסטית הרואה באדם כשלם. הגישה בנוייה ממודל ייחודי שמשלב בתוכו את הגישה ההומניסטית ואת הגישה הקוגניטיבית התנהגותית.

בכל אדם חבויים חיות נפש ייחודיות ויכולות ריפוי פנימיים. תפקידי כפסיכותרפיסט ללוות במסע לגילוי כוחות אלו, העצמתם וזיהוי הקשיים ודרך התמודדותם.

ככל שנכיר יותר את חיות הנפש מהמגוון העצום החבוי בתוכנו – ונלמד ליצור דיאלוג ביניהם – כך נזכה בהרחבת החופש הפנימי, רשות בחירה ומרחב לביטוי עצמי עמוק ואותנטי. ככל שנכיר יותר את החיות שבנו ונלמד להתיידד איתם כך המסע שלנו יותר מעצים פורה ומרפא.

פנייה ישירה ליוני יושע
פסיכותרפיסט ומטפל בעזרת בעלי חיים

מלאו את הפרטים ויוני יושע יחזור אליכם בהקדם האפשרי
יוני יושע - פסיכוטרפיסט ומטפל בעזרת בעלי חיים

קליניקת טבע האדם - קליניקה לטיפול בעזרת בעלי חיים ו CBT


אני מאמין בשילוב של גישות שונות הן נותנות תוצאה טובה וחזקה יותר. כפסיכותרפיסט וכמאמן בגישה פסיכולוגית אני משלב טיפול קוגניטיבי התנהגותי CBT עם טיפול בעזרת בעלי חיים ואימון.

כך התהליך אותו אני מעביר פועל על החלקים המודעים והלא-מודעים, הרגשיים, החוויתיים והקוגניטיביים.מטרתי היא שהמטופל יחוש שהטיפול מביא לתוצאות משמעותיות בחייו. כלומר: שינוי בתחושותיו הפנימיות או שינוי במציאות החיצונית.

שמי יוני יושע פסיכותרפיסט רגשי קוגניטיבי התנהגותי, מטפל בעזרת בעלי חיים בעל גישה אינטגרטיבית. בעל תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה, התמחות בטיפול קוגניטיבי התנהגותי, לימודי התמחות בטיפול בעזרת בעלי חיים, מדריך רכיבה טיפולית מטפל בעזרת סוסים ואימון בגישה הפסיכולוגית/פסיכולוגיה חיובית יישומית.

גישתי הטיפולית נבנתה במהלך השנים מתוך השכלתי, נסיוני המקצועי ונסיוני האישי והיא מורכבת מגישות המאמינות בתהליך טיפולי עמוק הגישה הפסיכודינאמית, טיפול בעזרת בעליי חיים והגישה הקוגניטיבית התנהגותית. כחלק מגישתי אני משתמש לעיתים בכלים מגישות נוספות בפסיכולוגיה למשל: מתחום הפסיכותרפיה האקסנזציליסטית, ו"הפסיכולוגיה החיובית", וכן בכלים בגישות אלו הדגש הוא על:
הכוחות והיכולות של האדם ולא על הפתולוגיות, על המציאות בהווה ולא רק על העבר, על שינוי אמונות ומחשבות שמעכבות, על האמונה שכ-ל אדם יכול לעשות שינוי.

מטרתי היא שהמטופל יחוש שהטיפול מביא לתוצאות משמעותיות בחייו. כלומר: שינוי בתחושותיו הפנימיות או שינוי במציאות החיצונית כי אי אפשר תמיד לשנות את הארועים שקורים במהלך החיים אך אפשר לשנות את אופן ההתבוננות עליהם.
קליניקת טבע האדם – קליניקה להתפתחות וצמיחה אישית