מטפלים בעזרת כלבים | כלבנות טיפולית | טיפול רגשי בעזרת כלבים
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש
דף הבית >> מטפלים בעזרת כלבים
מהו טיפול בעזרת כלבים / כלבנות טיפולית ?
טיפול רגשי בעזרת כלבים הינו טיפול שבו נעזרים בכלב כמתווך בטיפול. הכלב הוא חלק ממשולש טיפולי חי ומגיב. כלבנות טיפולית מתבססת בין היתר על אילוף כלבים ופעילויות עם כלבים ונועד לשיפור רגשי ופיזי אצל המטופל.

טיפול בילדים, נוער וקשישים. 

מטרות טיפוליות לדוגמא:
בתחום הרגשי: הקניית חוויות של הצלחה, התמודדות רגשית עם תהליכי חיים טבעיים כמו מחלה, מוות ולידה. שיפור הדימוי והביטחון העצמי, שחרור מפחדים... 
בתחום החברתי: פיתוח יכולת לאמפטיה, שיפור יחסים חברתיים, יכולת לשיתוף פעולה... 
בתחום ההתנהגותי: הרגעה, אחריות, התמדה, איפוק וריסון עצמי, סבלנות וסובלנות...
בתחום הגופני המוטורי שיקומי: פיתוח דימוי גופני ומודעות גופנית, פיתוח התפיסה החושית, מוטוריקה וקואורדינציה...

מחפשים מטפל/ת בעזרת כלבים / כלבן טיפולי ? לפניכם רשימת מטפלים בעזרת כלבים וכלבנים טיפוליים ארצית: המטפלים המופיעים ברשימה הם מטפלים עצמאיים המקבלים מטופלים לטיפול בעזרת כלבים.
פורטל אנימל הינו פורטל מידע המציג את המטפלים ואינו מעסיק אותם.
ילד וכלב מטפלים בעזרת כלבים
אזור שירות: ירושלים
בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה, לימודי המשך של זואותראפיה ובנוסף כלבנות טיפולית. הטיפול מיועד לילדים ובני נוער הסובלים מהפרעות רגשיות והתנהגותיות, ליקויי למידה, הפרעות קשב וריכוז, נפגעי טראומה וחרדה, הפרעות תקשורת, ליקויים במערכות ויסות התחושה, פיגור שכלי ועוד...
פנייה לנועה גפני
מטפלת בעזרת בעלי חיים, אילוף כלבים וכלבנות טיפולית
טלפון: 054-9214164
phone4, phone, contact, telephone, support, call
נועה גפני - מטפלת בעזרת בעלי חיים כלבים
אזור שירות: נס ציונה והשפלה
מטפלת בעזרת בעלי חיים, הוכשרתי בסמינר הקיבוצים. בנוסף עובדת סוציאלית קלינית בוגרת M.S.W של אוניברסיטת בן-גוריון. אמא לשניים. עובדת במערכת בריאות הנפש והרווחה וביחידה להתפתחות הילד של רשת חוויות ברחובות. עובדת עם ילדים ובני נוער בטיפולים פרטניים וקבוצתיים וכעו"ס קלינית, בעלת ניסיון בהדרכת הורים ובעבודה מערכתית (עם בני משפחה, מערכת החינוך, מערכת הבריאות ועוד).
 
פנייה לשלומית להב
מטפלת בעזרת בעלי חיים
טלפון: 050-8090550
phone4, phone, contact, telephone, support, call
ורד מנשרוף - מטפלת בעזרת כלבים
אני מטפלת בעזרת כלבים ומכשירה כלבי עזר/שירות. בוגרת לימודי כלבנות טיפולית ואילוף כלבים וכלבי שירות/עזר בגישה חיובית (FF). בעלת הסמכה ממכללת "מאי דוג", בחסות: "בית חולים וטרינרי בית דגן". בעלת ניסיון רב בטיפול פרטני וקבוצתי עם אוכלוסיות מגוונות בחינוך מיוחד,  בהדרכה וטיפול במסגרות שונות ובעלת גישה חינוכית טיפולית.  אני מתמחה בטיפול באוכלוסיות של חינוך מיוחד, הגיל הרך וילדים עם קשיים רגשיים, על הרצף האוטיסטי, עיכוב התפתחותי, מוגבלויות פיזיות ונכויות, תשושי נפש, אנשים בוגרים בתהליכי שינוי והתפתחות והגיל השלישי.
אזור שירות: המרכז, בקעת אונו והוד השרון והסביבה
ורד מנשרוף
מטפלת בעזרת כלבים
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: 050-8004578
בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותואר שני בחינוך מיוחד, מטפלת בגישה הקוגניטיבית התנהגותית. טיפול בעזרת כלבים בשילוב CBT מתאים לילדים ונוער (מגיל 6) החווים  קשיים רגשיים, חברתיים והתנהגותיים. כגון רגשות של ערך עצמי נמוך, חרדות שונות, קושי בשליטה ויסות עצמי, בעיות קשב וריכוז, דחייה חברתית, בדידות ועוד. הטיפול פרטני.  "קסם של כלב" - תכנית טיפולית קבוצתית לילדים ונוער במסגרות חינוכיות. בנוסף - חינוך כלבי שירות ותרפיה, הכשרת כלבים טיפוליים לבעלי מקצועות החינוך והטיפול.
אזור שירות: ירושלים והסביבה
פנייה לעופרי המפה שוחט
טיפול בעזרת כלבים, הכשרת כלבי תרפיה
טלפון: 052-699-9455
phone4, phone, contact, telephone, support, call
עופרי המפה שוחט
טיפול בעזרת כלבים בשילוב טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT)
טיפול בעזרת כלבים מאפשר לילדים לשתף ברגשות דרך התקשורת עם הכלב. מתאים לילדים ובני נוער עם: ​חרדות​​, טראומה, שינויים בתא המשפחתי, מופנמות, אתגרים חברתיים, גילוי אלימות ועוד. מטפל בעזרת בעלי חיים מוסמך מטעם מכון מגיד, מבית האוניברסיטה העברית. מאלף כלבים מוסמך מטעם מכללת מאי-דוג, בחסות האוניברסיטה העברית ומטעם מכללת אנימה גישה חיובית (force free). תואר ראשון במנהל עסקים.
 
אזור שירות: כפר הס, השרון והסביבה
פנייה לאילן זהר
טיפול בעזרת כלבים לילדים ונוער
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון:  אילן זהר - 050-8086623
גוני סער רייס - מטפלת בכלבנות טיפולית
לגוני ניסיון רב בטיפולים פרטניים בילדים ובבני נוער. הקליניקה צמודה לחצר גדולה ומפנקת, ולגוני מצטרפים ששת הכלבים שלה – כל אחד מהם מביא למרחב הטיפולי איכויות שונות, כישורי תקשורת, סגנון משחק ואופי התנהגות ייחודי. מתמחה במיוחד בהפגת פחדים של ילדים (מכלבים ובכלל), שיפור של הדימוי העצמי, עזרה בהתמודדות עם קשיים חברתיים וסיוע במצבי משבר. במקביל לתהליך שעוברים הילדים, מקבלים גם ההורים הדרכה כיצד לתמוך בילדם גם בחזית הביתית.
אזור שירות: כפר סבא
פנייה לגוני סער רייס
מטפלת בכלבנות טיפולית
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון:  054-9177342 
טל ברודר - פסיכותרפיה מבוגרים וטיפול משולב בע"ח
בעל תעודת פסיכותרפיה של מכון אדלר תעודת טיפול בעזרת בע"ח ותעודת הוראה בחינוך מיוחד מסמינר הקיבוצים, תואר שני מאוניברסיטת תל אביב  ניסיון טיפולי: טיפול בילדים ובבני נוער במסגרת עבודה מעשית בבית החולים הפסיכיאטרי "גהה" ובכלביה הטיפולית בתל מונד. ריכוז תחום חינוך מיוחד ויעוץ בבית הספר "ידלין" בראשון לציון כיום עובד במשרד החינוך בטיפול רגשי בעזרת בע"ח ובחינוך, בבית הספר דקלים במרכז הפסיכיאטרי מרחבים לצעירים בנ"צ, וריכוז התוכנית הטיפולית בעזרת כלבים בביה"ס בארי.
פנייה לטל ברודר פסיכותרפיה מבוגרים וטיפול משולב בעלי חיים לילדים ונוער
אזור שירות: ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, יבנה, באר יעקוב. הקליניקה נמצאת בנס ציונה 
054-9202539
phone4, phone, contact, telephone, support, call
יותם לביא - מטפל רגשי בעזרת כלבים
בעל ניסיון רב בטיפולים פרטנים וקבוצתיים,בוגר מסלול טיפול בעזרת כלבים של קמפוס ברושים באוניברסיטת ת"א. עובד עם ילדים ונוער על הספקטרום האוטיסטי, ובנוסף אני עובד באופן פרטני, קבוצות טיפוליות בבתי ספר יסודיים ובהוסטלים של מתמודדי נפש. תרומתו של הכלב יחד עם התיווך של המטפל עוזרים למטופל לצאת מסגירותו, להסיר מחסומים ולהיפתח אל המסלול הטיפולי. כלבנות טיפולית מתבססת בין היתר גם על אילוף ופעילויות חווייתיות עם כלבים ועוזרת בשיפור רגשי ופיזי אצל המטופל. כלבנות טיפולית מתאימה לכל אוכלוסיה ולכל גיל!
אזור שירות: כרמיאל והצפון
פנייה ליותם לביא
מטפל רגשי בעזרת כלבים
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון:  יותם לביא - 054-9199765
ורוניקה חרמץ - בעיני כלב
עברתי הכשרה לטיפול בעזרת כלבים במכללת מהות, בחסות אוניברסיטת בר אילן.  במסגרת המפגשים הפרטניים או הקבוצתיים אני נעזרת בששת הכלבים שלי, על מנת לבדוק חיבור של המטופל אל הכלב. האופי היחודי של כל אחד מהם והשוני בינהם, מאפשר חיבור פנימי למי שאנחנו או מי שהיינו רוצים להיות. כך אני זוכה לגלות את עולמו הפנימי של כל מטופל. העבודה שלי מתרכזת במוסדות חינוכיים, שם העבודה היא בקבוצות קטנות וכמו כן בקלניקה הפרטית.
אזור שירות: הוד השרון, אזור השרון
ורוניקה חרמץ - בעיני כלב
מטפלת רגשית בעזרת כלבים ומאלפת כלבים
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: 050-8086612
פנייה לאורלי כהן
כלבנות טיפולית
אורלי כהן - כלבנות טיפולית
הקשר המיוחד שבמשולש הטיפולי: המטפל - המטופל והכלב, מביא לשינוי משמעותי בחיי המטופל. כמה הכלב זה יצור חכם וממלא המאפשר לי לעזור לילד / מבוגר כשליחות.
​ניסיון טיפולי: בשנים האחרונות צברתי ניסיון בטיפול בילדים בקבוצות ובפרטי 
בין היתר עבדתי: בבתי ספר, חוגי אילוף בבית בקבוצות קטנות, קייטנת כלבים.
טיפול בעזרת כלבים כולל פגישות ואינטראקציה מודרכת בין המטופל/ת לבין הכלב, אינטראקציה במהלכה נוצרת ידידות קרובה ואמיצה בין שני הצדדים.
אזור שירות: קריות, חיפה והסביבה
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: 054-9176172
פנייה לקרן רשף
מטפלת רגשית בעזרת כלבים
קרן רשף - מטפלת בעזרת כלבים
הגעתי לתחום בהשראת ילדיי המתמודדים עם לקות למידה, שמיעה, חולשת שרירים (היפוטוניה) והתמודדות עם קשיים חברתיים. כאמא שחיפשה במרץ כל טיפול שיכול לסייע, להקל ולקדם מצאתי שהנוכחות והקשר עם הכלבים הם משמעותיים להתפתחות הרגשית והפיזית של ילדיי. ניסיון: 4 שנים בתחום הכלבנות הטיפולית: בטיפולים פרטניים, קבוצות של מיומנויות חברתיות ועוד. הכשרות: כלבנות טיפולית, מרכז אופק להכשרת מטפלים ומאמנים. בנוסף, למדתי חינוך לגיל הרך.
אזור שירות: מושב גאולים בשרון. קרוב לפרדסיה, צור משה, כפר יונה, ינוב, תנובות, אבן יהודה
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: קרן רשף - 050-8004518
איילת קליין ליטן - מטפלת בעזרת כלבים
פסיכותרפיסטית CBT, טיפול בעזרת כלבים, התמחות בחרדה וניהול לחצים בעזרת ביופידבק, טיפול דיאדי הורה – ילד, הדרכת הורים. טיפול עבור ילדים, נוער ומבוגרים.  הדרך שלי בטיפול מכוונת ליציאה לדרך משותפת עם המטופל בה עוברים תהליך משמעותי שבסופו יוצאים מחוזקים יותר עם כוחות להתמודד עם אתגרי החיים. בפחד מכלבים וכל פחד אחר, התמודדות מעמידה את המטופל מול מצב חדש שבו הוא בוחן את עצמו, את יכולותיו וחוזקותיו ולומד על עצמו המון תוך כדי...
אזור שירות: קליניקה ברמת השרון
איילת קליין ליטן
טיפול בעזרת כלבים
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: 050-8004216
שנית פולק חולי - מטפלת רגשית בעזרת כלבים, השרון
בעלת ניסיון רב בטיפולים פרטנים, ניסיון רב בעבודה בחינוך הרגיל ובחינוך המיוחד. אני מלווה משפחות לילדים על הספקטרום האוטיסטי וילדים עם קשיי קשב וריכוז, עוסקת רבות בטיפול בחרדות, פיתוח מיומנויות חברתיות, בעיות רגשיות והעלאת הביטחון העצמי אצל ילדים. הנחת המוצא שלי - זיהוי העוצמות והאמונה ביכולות של המשפחה והילד הם המפתח  להתפתחות ולאיכות חיים.
אזור שירות: השרון, חדרה עד הרצליה
פנייה לשנית פולק חולי
מטפלת רגשית בעזרת כלבים
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון:  שנית פולק חולי - 054-9199624
טיפול ואימון רגשי בעזרת כלבים מאפשר לסייע לילד בעיבוד החוויות הלא פשוטות שעובר במהלך היום יום. הטיפול מאפשר יחד עם הכלבים, מקום מקבל ופתוח ללא כל שיפוטיות בו הילד מרגיש בנוח לשתף, לדבר, ולהרגיש - הכל לגיטימי. בטיפול הילד מקבל כלים מעשיים באמצעותם יצליח להתמודד עם מצבים מאתגרים בחיים.
התמודדות עם קושי ותסכול: שיפור הבטחון העצמי., עבודה על פחדים וחרדות ועוד...
אזור שירות: מודיעין
פנייה לאור אופיר
מטפל בעזרת כלבים
טלפון: 050-8004593
phone4, phone, contact, telephone, support, call
עופרי לייבל – המרכז לכלבנות טיפולית טיפול רגשי הנע
בהכשרתה עופרי מטפלת בעזרת כלבים ומאלפת כלבים. מתמחה בטיפול רגשי בילדים ונוער, המסייע בתחומים שונים כגון: קושי ביצירת קשרים, חרדה, קושי בדחיית סיפוקים והתמודדות עם תסכולים, הפרעות קשב וריכוז, קשיים חברתיים, קשיי הסתגלות וכמו כן העצמה וטיפול לאוכלוסיות מיוחדות.  בקליניקה, יחד עם ארבעת המטפלים על ארבע המעניקים אהבה ללא תנאי, נוצר מקום בטוח ומקבל, המאפשר הצפה של הקשיים, עיבוד ושינוי. 
אזור שירות: כל הארץ
פנייה לעופרי לייבל
כלבנות טיפולית
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון:  054-9203104
פנייה לעידו רוט
כלבנות טיפולית
מאלף כלבים, מדריך כלבנות טיפולית מוסמך (מכון ווינגייט), בוגר B.A  בפסיכולוגיה, מצטיין דיקן תש"פ (האוניברסיטה הפתוחה), בעל תעודת הוראה, בעל ניסיון של תשע שנים בחינוך ובעבודה עם ילדים ונוער בעלי קשיים רגשיים, חברתיים ובעלי צרכים מיוחדים. אבא גאה ל-2 מתוקים :) טיפול בעזרת כלבים המותאם לילדים בגילאי 15-6, בבית הלקוח. כמו כן אני עוסק בטיפול בילדים ונוער עם צרכים מיוחדים ומזהה את התרומה הרבה של הכלבנות הטיפולית בהתמודדות היומיומית.
אזור שירות: כפר סבא, השרון והמרכז
phone4, phone, contact, telephone, support, call
טלפון: 050-8086613