אנימל - אודות אנימל
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש
שמי מיכל ילוז, אני בת 40 פלוס :), בזוגיות נפלאה עם דרור, 10% אמא לילדה נפלאה ומגדלת כלבה טריירית בת 15 פלוס, ותוכים קוקוטיילים. הקמתי את פורטל אנימל בשנת 2005.

האמת שהכול התחיל ממש במקרה!
חיפשתי משהו ללמוד בשביל הנפש. אחרי שכבר הייתי עם תואר שני במנהל עסקים ולא היה לי חשוב לרדוף יותר אחרי תארים. החלטתי ללמוד משהו שיעשה טוב לי ולאחרים
ומכיוון שאני מאוד אוהבת בעלי חיים, מצאתי קורס שמלמד סיוע לאנשים בעזרת בעלי חיים במכללת מגן דוד ירוק, והלכתי ללמוד אותו.
מיכל ילוז - מנהלת פורטל אנימל
מיד בסיום הלימודים, מכיוון שידעתי להקים אתרים ואני גם מעצבת גרפית, הקמתי לעצמי אתר אינטרנט תדמיתי שהיה אמור לשמש רק אותי כעוסקת בתחום.

בשנת 2005, אנימל היה בין האתרים הבודדים בתחום הטיפול בעזרת בעלי חיים באינטרנט ועם קצת חיזוקים הוא הגיע למקום הראשון בגוגל בכל ביטוי אפשרי בתחום: "טיפול בעזרת בעלי חיים", "טיפול באמצעות בעלי חיים", "תרפיה בעזרת בעלי חיים" ועוד...

התחילו להגיע המון פניות של אנשים שמחפשים טיפול, אנשים שמחפשים עבודה בתחום, אנשים שמתעניינים ללמוד את התחום, כל סוגי הפניות שיכולות להגיע דרך האינטרנט הגיעו אליי. החלטתי שאהפוך את האתר לפורטל מידע שמחבר בין אנשים. הרחבתי את המידע, הוספתי פורומים והצטרפו אליי יועצים לניהול הפורטל.

עם חלוף השנים, התמקדתי בתחום האינטרנט,עברו 15 שנים מאז הקמתו, ואנימל הפך לפורטל שמוביל את התחום של טיפול בעזרת בעלי חיים, כלבנות טיפולית ורכיבה טיפולית. זהו נושא מרתק ומלא סיפוק שמביא להתעניינות רבה שהולכת וגוברת וכך האתר צמח לו תוך כדי ונהיה למה שהוא היום, מלא תכנים וחיבורים מדהימים.

האתר נותן היום המון מידע על התחום ומרכז המידע החשוב של התחום בישראל. מחבר בין מתעניינים בטיפול למטפלים ובין מתעניינים בלימודים ולמכללות המובילות בארץ. עד היום היו אלפי חיבורים דרך אנימל.

לרגל 10 שנים חידשנו את הטכנולוגיה ובנינו את האתר מחדש, מותאם לסלולר. מקווים שתהנו...

נשמח להמשיך לתת לכם מידע על התחום ולחבר בין המתעניינים לעוסקים בתחום,

בברכה ובהצלחה רבה,
מיכל ילוז
מנהלת האתר