אנימל - לימודים כלבנות טיפולית
לוגו אנימל
חפש
לימודי מדריך/ת כלבנות טיפולית / מטפל/ת בעזרת כלבים הפך לפופלרי מאוד בשנים האחרונות גם בישראל.
תחום הכלבנות הטיפולית מגיע מתחום אילוף הכלבים ומשלב פעילויות שונות עם הכלבים על מנת לעזור לילדים, נוער ומבוגרים בתחומים חברתיים, רגשיים ופיזיים

לימודים כלבנות טיפולית בישראל: ישנם מספר מסלולים בארץ המלמדים קורסים העוסקים בקשר של אנשים וכלבים שהמובילים מביניהם הוא קורס כלבנות טיפולית או קורס טיפול בעזרת כלבים.

ישנן מספר תכניות המשך למתקדמים, המיועדים למי שכבר למד טיפול בעזרת בעלי חיים ורוצה להרחיב את הידע שלו בתחום הכלבנות והאילוף כלבים.

כמו כן, ישנן תכניות להכשרת כלב טיפולי וכלבי שירות ותרפיה. הכשרת כלבים שיעזרו בשיקום של מי שזקוק לכך. 

אוהבים כלבים ואנשים? בואו ללמוד תחום מאתגר ומהנה עם מלא סיפוק והגשמה עצמית!
לימודי כלבנות טיפולית - סטודנט עם כלב

 הכשרה למקצוע מדריך/ת כלבנות טיפולי/ת | מטפל/ת בעזרת כלבים | קורס כלבנות טיפולית

קמפוס: תל מונד, אזור השרון
פתיחת הקורס הבא: אוקטובר 2019, ההרשמה בעיצומה!
קורס כלבנות טיפולית - תל מונד
הקורס לכלבנות טיפולית נבנה על בסיס הידע והנסיון שנצברו בכלביה הטיפולית בתל מונד, בה מטפלים ב-3,000 ילדים מדי שנה, מזה 13 שנים. טיפול בילדים בעזרת כלבים מקיים משולש, לו שותפים - הילד, הכלב והדמות הטיפולית.
למידע והרשמה לתכנית במכללת תל מונד
קורס כלבנות טיפולית מקנה לך ידע בפעולות אימון, משחקים והשלכה רגשית בעזרת הכלב הטיפולי עבור המטופל. הכלב הוא עזר להגיע לרגש הילד, המבוגר או הקשיש.

לכלבים יש את היכולת לתקשר עם אנשים, לעורר אצלם תגובות ולהסיר מחסומים, מה שלא היה קורה אילו הכלב לא היה נוכח. בשונה מטיפול בעזרת בעלי חיים בהם ישנם בעלי חיים שונים המתקשרים בדרכים שונות - הכלבנות הטיפולית שמה לעצמה את הכלב במרכז ע"י פעילויות אילוף, ליטוף, טיולים עם הכלב ועוד...

בכלבנות טיפולית - ניתן להגיע להשפעות חיוביות על ילדים, בין אם זה התגברות על פחד מכלבים, עבודה על הפרעות קשב וריכוז, בעיות פיזיות ומוטרויות ובעיות חברתיות ורגשיות.

בסיום קורס כלבנות טיפולית, תקבלו תעודת מדריך כלבנות טיפולית מהמכללה בה תלמדו ותוכלו לעבוד במגוון אפשרויות תעסוקה: במוסדות או כמדריכי כלבנות טיפולית עצמאיים. ללמוד קורס כלבנות טיפולית אין צורך בתואר ראשון, ישנם קורסים ייעודיים למי שסיים לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים.

ניתן ללמוד כלבנות טיפולית, מהצפון ועד הדרום.

קורס כלבנות טיפולית | לימודים טיפול בעזרת כלבים