אנימל - קריירה עם משמעות עם ידידו הטוב של האדם
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש

מדריכי כלבנות טיפולית - קריירה עם משמעות
עם ידידו הטוב של האדם

קריירה עם משמעות, טמונה בתפקידים מאד ייחודים ומחייבת אהבה בעשייה באופן יומיומי.
בואו הצטרפו למקצוע שמחבר בין אהבת אדם לאהבת בעלי חיים, תפקיד במתקיים במרחבים הפתוחים לצד אנשים מיוחדים ומאפשר לכם להביע את היכולות הטיפוליות שלכם, היצירתיות והחמלה ולחזור כל יום עם תחושת סיפוק, משמעות ואהבה, בכל יום מחדש! 

אז אם אתם אוהבי כלבים ורוצים לעבוד במקצוע בעל משמעות, יש לכם רצון להשפיע ולשפר חיים של האחר, כדאי לכם להכיר את מדריכי הכלבנות הטיפולית:
כלבנות טיפולית הינה שיטה בה רותם המדריך את הכלב לצרכי המטופל. נקודת המפגש היא בשלבים בהם  המטופל מתמודד עם אתגרים רגשיים, מוטוריים, חברתיים, תקשורתיים וקוגניטיביים.
התהליך טיפולי מורכב ממשולש: מטפל- מטופל – כלב. 

הנחת היסוד היא כי לכלבים ישנן יכולות ייחודיות להתחבר ולהשפיע על האדם. באמצעות קשר המתפתח בין האדם לכלב אנו בונים מערך טיפולי המאפשר קידום מיומנויות מוטוריות, פיתוח אמפטיה ותקשורת בין אישית, חיזוק ביטחון עצמי ותחושת מסוגלות.

מה אנחנו עושים? 
בונים מערך לחיבור ולהזדהות בין הילד או המטופל עם הכלב, על ידי הכלה, ויצירת מקום בטוח. משם אנו צומחים ומובילים תהליך מרתק להוביל את השינוי, בשיתוף השחקן המרכזי בקשר- ידידו הטוב של האדם, הכלב הטיפולי.
אנו עובדים יחד עם הכלב על מטרות טיפוליות, כמו: יכולת דחיית סיפוקים, תכנון וסדר, מיומנויות חברתיות, ויסות רגשי, התמודדות עם תסכולים, הארכת יכולת קשב וריכוז, העצמה והעלאת הביטחון העצמי ועוד.
אנו מאמינים בתהליך אשר במרכזו טיפוח הקשר, בניית אמון, הכרות מעמיקה עם כל רבדי החיים כמקדמי הצלחה. 
 
בין התכנים הנלמדים:
• נתחיל מבראשית ונכיר אתה תורת הכלבנות, כולל ענפים וגישות שונות, טיפולים מקבילים ועוד
• נכיר צדדים רגשיים והתנהגותיים של אוכלוסיות מיוחדות, הנחיית הורים, יחסי מטפל מטופל
• נכיר את הקשר אדם חיה, מקור הכלב, גזעים, התנהגויות בסיס לכלב טיפולי
• נרחיב בדינמיקה קבוצתית - עיוני ומעשי ובאמצעות התנסות מעשית עם מטופלים.
 
איפה?
במרחבים פתוחים, עם צוות נפלא, אנשים מלאים באהבה להעניק, לטפל ולהשפיע על ההצלחה.
אצלנו קיים מרחב מרהיב שכבר מעצמו מקדם שינוי ובונה דרך חדשה ; ניתן לצאת לטיול בפרדס, לשבת עם כלבי הלהקה ולצפות בהם, להתאמן במתקני האג'ליטי ועוד...

אנו מאמינים כי השמיים הם הגבול בעשייה. בואו להכיר ולהתאהב במקצוע משנה חיים, הצטרפו אלינו ללמוד ולשמוע ממיטב המרצים והמומחים בתחום, להתנסות ולהוביל שינויי בדרך כה משמעותית, עשייה משמעותית, שיפור וקידום המטופל לדרך חיים חדשה.