אנימל - לילך שמואלי ילוז - חוות הפקאן - טיפול בעזרת בעלי חיים - מושב משמר השבעה (סמוך לבית דגן)
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש

פנייה ישירה
ללילך שמואלי ילוז 

לילך שמואלי ילוז
פסיכותרפיסטית בעזרת בעלי חיים
ומדריכת הורים


אזור שירות:
מושב משמר השבעה, השפלה והמרכז

טלפון: 054-9213487
לוגו חוות הפקאן - טיפול בעזרת בעלי חיים
לילך שמואלי ילוז - מטפלת בעזרת בעלי חיים
חוויה קסומה ומעצימה המשלבת טיפול בעזרת מגוון רב של סוגי בעלי חיים טיפוליים, אשר הוכח מחקרית שהינם כלי טיפולי יעיל בגישה פרטנית, אחד על אחד או בקבוצה, ללא שיפוטיות או ביקורתיות.

בחוות הפקאן בעלי החיים נעים בטבעיות סביב המטופל במרחב פתוח, מה שהופך את החוויה ליוצאת דופן ועוצמתית.

החווה מאפשרת למטופל לקבל את התנאים האופטימליים על מנת לעבור תהליכים משמעותיים, לחוות ולהרגיש, לפרוק את הקשיים ללא שיפוטיות או ביקורת.

בפינת החי הטיפולית - מקצועית ניתן יחס אישי, מכיל וקשוב בדגש רב על ראיית הפרט ותשומת לב מירבית לצרכיו תוך דאגה קפדנית לרווחת בעל החיים.

פנייה ישירה ללילך שמואלי ילוז
פסיכותרפיסטית בעזרת בעלי חיים
חוות הפקאן

מלאו את הפרטים ולילך שמואלי ילוז - מטפלת בעזרת בעלי חיים תחזור אליכם בהקדם האפשרי
לילך שמואלי ילוז - מטפלת בעזרת בעלי חיים
חוות הפקאן נולדה מתוך חזון והגשמה עצמית, סביב עץ הפקאן המרשים שנטע מייסד המשפחה באמצע המאה שעברה במשק החקלאי במושב משמר השבעה המוקף מרחבים ונוף טבעי, העץ מסמל נתינה ואדיבות, יציבות ואחריות, מעניק כוח רצון והגנה לחי הצומח ובני האדם.

3 דונם עם מדשאות ועצים, ופינת חי יפיפיה בסגנון צימר. 30 מ"ר מרובע. שהוקמה עם הרבה מחשבה סביב העץ.

החווה נגישה לכל בעלי המוגבלויות כמו גם לבעלי צרכים מיוחדים ומהווה קרקע פורייה לטיפול רגשי עמוק ומשמעותי. החווה נמצאת תחת פיקוח וטרינרי צמוד ופועלת על פי חוקי צער בעלי חיים המבטיחים הן את בריאות בעל החיים והן את בריאותם של המטופלים.
לילך שמואלי ילוז - טיפול בעזרת בעלי חיים
הטיפול מתאים לילדים, מבוגרים וקשישים. גילאים 99-4

מגוון רחב של אוכלוסיות כגון: בעלי לקויות למידה, בעלי הפרעות קשב וריכוז, בעלי בעיות רגשיות, בעלי לקויות פיזיות ונכויות, ספקטרום ה PDD, פיגור שכלי, שיתוק מוחין, נוער בסיכון, עבריינות וקשישים. הטיפולים הניתנים בחווה הם: טיפולים רגשיים, ביחיד או בקבוצות, טיפולים השמים דגש על פיתוח מיומנויות חברתיות, הדרכת הורים ועוד...

מוזמנים לפנות אליי ואשמח לסייע.
שלום, שמי לילך שמואלי ילוז ואני הקמתי את חוות הפקאן - פינת החי הטיפולית בעזרת בעלי חיים, אני אימא לשניים, מוסמכת לטיפול בעזרת בע״ח – ממכללת סמינר הקיבוצים ובעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה, קרימינולוגיה וסוציולוגיה מאוניברסיטת בר אילן. פסיכותרפיסטית קוגנטיבית התנהגותית בעזרת בעלי חיים, בוגרת לימודי CBT ומדריכת הורים.

אני מרצה ללימודי הפסיכולוגיה בקורס כלבנות הטיפולית במכללת MyDog, בבית החולים הוטרינרי, ומנחה מפגשים אישיים וקבוצתיים יצירתיים בשיטה טיפולית מתקדמת וחדשנית וכמו כן, מרצה למשקמים ומסייעים בעזרת בעלי חיים באוניברסיטה הפתוחה. בעלת ניסיון של 4 שנים בטיפול והוראה (הוראה פרטית מעל 5 שנים). מפתחת ערכת קלפים טיפוליים בעזרת כלבים.

למה בחרתי לעבוד עם ילדים ובעלי חיים? כי אני מאמינה שזה לקחת שני עולמות טהורים ולחבר ביניהם. אני מבינה את דחיפות הטיפולים, חשיבות הזמינות ומצוקת ההורים והמטופלים. התכנית הטיפולית מותאמת לכל מטופל תוך התחשבות בצרכיו ובצרכי סביבתו.