אנימל - קורס למלא את הקליניקה
לימודי טיפול בעזרת בעלי חיים | לימודים | מטפלים
חפש

לפרטים נוספים ולרישום אנא מלאו את הפרטים הבאים:

למלא את הקליניקה

* השירות ינתן ע"י רוני דרך ובאחריותה המלאה. לפורטל אנימל ובעליה לא תהיה אחריות על מתן וטיב השירות.

אם את או אתה עוסקים באחד ממקצועות הטיפול, וחולמים על קליניקה מלאה בלקוחות, אני מזמינה אתכם לצפות בסרטון המצורף ולקרוא עד הסוף את הפרטים הבאים:

"הקורס העניק לי תחושה של ביטחון, לא הכרתי כלל את הכלים האינטרנטיים וחששתי שלא אצליח ללמוד אותם לבד רק באמצעות הקורס. הודות לסרטונים הברורים והממוקדים, רכשתי כלים אמיתיים, העסק שלי צמח משמעותית ועל כך אני רוצה מאוד מאוד להודות לך ולהמליץ עליך בחום לכל מטפל/מאמן/ מדריך...."
קארין קאנטי, מרכז הדרכת אנגלית לילדים

"הי רוני, אני באמצע הקורס וכבר רוצה לכתוב לך שהקורס מאוד מאוד מקצועי, אני אוהבת שכל פרק מחולק לנושאים, כל פרק ממוקד באורך הנכון ולא מעייף. הפרזנטציה שלך משכנעת ומעודדת לעשייה! איכות ובניית הסרטונים מעולה. שמחה שהצטרפתי, מחכה להמשך..."
ורד שקוב, מאמנת בוגרים והורים לילדים עם ADHD 

והיו גם ביישנים שרק כתבו... :

הקורס לשיווק מקצועות הטיפול

מטפלים רבים מוצאים את עצמם אחרי שנים רבות של לימודים, עם קליניקה  יפה ומושקעת עם כמות מועטה של לקוחות וזאת למרות הכישרון שלהם  והידע הרב שלהם בתחומם. עולם השיווק יכול להישמע להם מאיים ולא תואם את הכישורים שלהם...
  
בדיוק בשביל זה הקמתי תכנית מיוחדת להכשרת מטפלים, מאמנים,  יועצים ומנחי קבוצות – לשווק את הקליניקה שלהם מבלי לחשוש, 
מבלי להפוך את עורם, ומבלי להסתבך יותר מדי  בטכנולוגיות מורכבות ובמכירות ישירות. 

התכנית מתבססת על כלים שיווקיים שבונים אמון ו"מערכת יחסים"  עם הלקוחות הפוטנציאליים. את כל זה אני מלמדת בקורס "למלא את הקליניקה". 

מטפלים שלימדתי אותם את שיטות השיווק של "למלא את הקליניקה":

הפסיקו לחשוש משיווק ולמדו לחבב אותו

למדו להגדיל משמעותית את ההכנסה שלהם ואפילו להכפיל ולשלש את התוצאות שלהם!

החלו לשווק את עצמם ברשת בצורה יעילה ובהתמדה

ידעו להתמודד עם מכירות ללקוחות הפוטנציאליים

למדו איך להגדיל את ההכנסות שלהם מלקוחות קיימים

מבנה הקורס

"למלא את הקליניקה" הוא קורס בן 9 שיעורים,  בו אני אלמד אתכם איך למשוך אליכם קהל לקוחות פוטנציאלי לקליניקה, לקבוצות ולסדנאות באמצעות כלים שיווקיים פשוטים. 

הקורס מתנהל דרך האינטרנט באמצעות אתר חברים בו תוכלו לצפות בתכנים שלי  הרבה פעמים עד שתרגישו שאתם שולטים בחומר הנלמד  ויכולים להשתמש בו עבור מינוף העסק שלכם. 

כל שיעור מכיל בין 3-8 סרטונים קצרים, המאפשרים לעכל במהירות ובקלות את החומר הנלמד. (הסרטונים הארוכים הם לכל היותר חצי שעה) השיעורים יישארו לכם זמינים למשך 18 חודשים, כך שתוכלו לשוב ולצפות בהם פעמים רבות. 

לבחירתכם 3 מסלולים לעשות את הקורס: מסלול כסף, מסלול זהב ומסלול vip. (פירוט המסלולים בהמשך).
לאלו מכם שיבחרו את חבילת הזהב או ה- VIP: יהיו גם 3 שיעורי תרגול פרונטליים לאורך הקורס, ומפגשי וובינר לאורך השנה בהם אני מארחת מומחים בשיווק וקידום העסק מעולמות שונים. כמו כן ל אורך התכנית תוכלו לשאול שאלות בנושאי תוכן וכן שאלות טכניות, בפורום סגור. תשובות לשאלות יתקבלו בימי א'-ה', ולכל היותר תוך 24 שעות משליחת השאלה.

תכני הקורס

שיעור 1 – כל ההכנות לשיווק העסק: הגדרת העסק, קהל היעד, הבידול  העסקי,למה לבחור דווקא בי?, בניית אסטרטגיה שפרסומית, בניית החזון והאני מאמין
  
שיעור 2 – מיתוג העסק: מהו מיתוג נכון למקצועות הטיפול וההנחיה?, איך בונים לוגו, משמעות הצבעים במיתוג, אילו מוצרים פרסומיים צריך לייצר, הדרכות טכניות להפקה עצמית של לוגו, קאבר לפייסבוק, פלאיירים ועוד באמצעות תוכנות באינטרנט.

שיעור 3 – תמחור, מבצעים ותכנית שיווקית : איך מתמחרים נכון את השירותים, איך מוכרים מספר טיפולים ביחד (חבילה), איך מעלים מחירים בעסק ואיך בונים תכנית שיווקית טובה.

שיעור 4 – יסודות הכתיבה השיווקית – איך לכתוב כדי למכור, איך לייצר סקרנות ולהפעיל רגש בכתיבה, איך ליצור "מערכת יחסים" עם הלקוח הפוטניצאלי, איך כותבים כותרת טובה, איך מניעים לפעולה בכתיבה.

שיעור 5 – שיווק באמצעות פייסבוק: היתרונות של הפלטפורמה, בניית תכנית עבודה לשיווק בפייסבוק, הקמת דף עסקי, אילו תכנים להעלות בדף העסקי, איך להשתמש בקבוצות בפייסבוק, הדרכה לשימוש בקידום הממומן בפייסבוק לקידום פוסטים ומבצעים.

שיעור 6 - שיווק מפה לאוזן ושיווק באמצעות נטוורקינג ושת"פ : איך למנף שיווק מפה לאוזן, עולם הנטוורקינג, איך לבנות 60 שניות מנצחות, איך למקסם את עבודת הנטוורקינג, איך לבקש חוות דעת, איך לעשות שת"פ עם עסקים נוספים.

שיעור 7- שיווק הקליניקה ברשת האינטרנט – אתר או בלוג ועוד...
איך לייצר נוכחות שלכם ברשת, איך לבנות לבד בלוג, איך להקים אתר ואילו תכנים להכניס לתוכו, איך להבין אילו מילות חיפוש חשובות לאתר שלכם ועוד....

שיעור 8 – סדנת מכירות : מכירות למתחילים והתמודדות עם חסמים, איך קוים לדמותו של המוכר האידיאלי, שיחות מכירה וייעוץ - מיוחד למטפלים, אומנות השיכנוע, טיפול בהתנגדויות בתהליכי מכירה, סוגי לקוחות.

שיעור 9 – שיעור בונוס – שיווק יצירתי: יסודות השיווק בוידיאו, מהם דפי נחיתה + הדרכה טכנית לבניית דפי נחיתה לבד, שיווק באמצעות הרצאה או חוג בית

למי הקורס מיועד

הקורס מתאים למטפלים מאמנים, יועצים, אנשי הדרכה ומנחי קבוצות. 
הקורס מתאים לבעלי מקצועות נותני שירותים, אשר צריכים לבנות את אמון הלקוחות על מנת שיבחרו דווקא בהם.

הקורס מתאים לאנשים שעדיין לא למדו שיווק ומכירות, או שלמדו באופן חלקי בלבד, ושהם מרגישים שהם לא יודעים איך להתנהל עם מה שלמדו ומה עליהם לעשות...

הקורס מתאים לאנשים שבאמת רוצים ללמוד איך למנף את העסק שלהם ולהביא הרבה לקוחות. הקורס מתאים לאנשים שרוצים למלא את היומן / הקליניקה והסדנאות שלהם, ומוכנים ללמוד ולתרגל ולקחת חלק פעיל בתהליך.

שאלות ששאלו אותי ואולי יעניינו גם אותך:

"אני חושש מזה שהקורס מועבר ברובו באמצעות האינטרנט, אני לא איש טכני..."
הטכנולוגיה בקורס מאוד פשוטה, מקבלים פעם אחת סיסמה להכנס לאתר החברים ובכל שבוע נפתח שיעור – והקישור לשיעור ישלח לכולם במייל. כל שיעור בנוי ממספר סרטונים, והצפיה בהם היא כמו בסרטון יוטיוב, כאשר ניתן לעצור סרטון באמצע, לחזור
אחורה או להזיז קדימה. מאוד פשוט וקל!

" למה באינטרנט ולא פרונטלי?"
המשמעות של קורס הומעבר באינטרנט היא שאתה צופה בשיעור מהמחשב שלך, בזמן שנוח לך. הקורס משלב תוכן והדרכות טכניות על עבודה שיווקית באינטרנט ולכן זה אידיאלי שאתה יכול לצפות שוב ושוב בסרטון הדרכה, לעצור אם צריך, להתנסות במקביל במחשב שלך, ולשוב ולחזור בסרטון כמה פעמים שתזדקק. כמו כן הקורס נשאר לאורך זמן, כך שניתן לשוב לתכנים ולהתרענן בחומר.
הקורס האינטרנטי גם חוסך הרבה זמן נסיעה, דלק ופקקים (-:

" איך אני מקבל תמיכה לאורך הקורס? מה קורה אם יש לי שאלות או דברים שאיני מבין?"
לחברי חבילת זהב או VIP - הקורס כולו מלווה בפורום בו ניתן להעלות שאלות על תכני הקורס ולקבל תשובות מלאות, כך שאין מה לחשוש מכך, יש תמיכה תכנית וטכנית. בנוסף בתוך הקורס ישנם מפגשי תירגול (שלושה מתוכם פרונטליים ואחד בוובינר חי)

"מה קורה אם התחלתי את הקורס ואני מחליט שהוא לא בשבילי?"
יש לך אפשרות לפרוש מהקורס תוך 14 יום וכספך יוחזר לך במלואו, ללא שאלות וללא הטרדות, כך שניתן לטעום את הקורס ולהחליט אם להמשיך או לא.

"הקורס מלא בהמון המון תכנים! האם ניתן להכיל כ"כ הרבה תכנים בקורס אחד?"
הקורס נבנה כך שהוא נותן מטרייה רחבה של תכנים שהשילוב שלהם יחד ייתן לך כלים באמת לשווק קליניקה וסדנאות כמו שצריך עם מרבית הכלים השיווקיים. היתרון בקורס אינטרנטי שניתן לעכל את התכנים בקצב שלך, והקורס נשאר איתך לאורך זמן רב.
אני מאפשרת לתלמידי הקורסים שלי להצטרף לוובינרים למשך שנה, שם אני נותנת תרגול פתוח לכל התלמידים, כך שגם אם כבר סיימת את הקורס - ניתן להצטרף, לשאול שאלות מהמקום בו אתה נמצא. אני מאמינה בקורס כזה הרבה יותר מקורסים שמעניקים כל פעם רק כלי אחד או שניים, ובעצם לא נותנים את הראיה הרוחבית של השיווק.

"רוני, אני בתחילת הדרך והמחיר כרגע יקר לי. יש אלטרנטיבות?"
 אחד הדברים שאני אומרת ללקוחות שאומרים לי את מה שאתה כתבת לי, הוא שהקורס הזה הוא השקעה בבניית העסק שלך. השקעה שתביא לך הכנסות ממשיות ותמלא לך את היומן בפגישות. ולכן אני מזמינה אותך להסתכל על הקורס כעל השקעה שתחזיר את עצמה ותיתן לך ביטחון בבניית עסק שבו אתה ממותג כמו שצריך, עם נראות ברשת, ועם מסר מחודד. בממוצע 10 טיפולים לערך מחזירים את ההשקעה שלך. והכוונה שלי בקורס הזה היא לעזור לך להביא הרבה הרבה יותר מכך. לבנות עסק מצליח לאורך זמן!

"אני מרגישה שאני זקוקה לליווי יותר אישי ולא לקבוצה של הקורס.... מה את יכולה להציע לי?"
 ישנה אפשרות לקבל ליווי אישי במקביל לקורס, אני יודעת שהרבה אנשים מרגישים כך., ולכן תוכלי לדבר איתי ישירות על תכנית הליווי המלאה שלי המשלבת קורס + ליווי אישי. אני בכל זאת חושבת שכדאי להתחיל את הקורס, כי הוא נותן כל כך הרבה כלים וגם תמיכה מלאה לאורכו, כך שבכלל לא בטוח שתזדקקי לשני הדברים יחד, והקורס יחסוך לך כסף.

האם באמת אני "אמלא את הקליניקה" בתום הקורס?
הקורס נותן כלים רבים ורחבים באיך לשווק ולמכור שירותים של מקצועות הטיפול, אימון, ייעוץ והדרכה. אני מאמינה שאם לוקחים את הקורס ברצינות ובאמת עושים צעד אחר צעד את מה שאני מנחה, ומתרגלים את כלי השיווק המוצעים - בהחלט אפשר למלא את הקליניקה, כפי שקראתי לקורס - ואני עומדת מאחורי זה! לשמחתי יש כבר הוכחות לתלמידים שסיימו את הקורס והכפילו את ההכנסות שלהם!

כמובן שיש לכם חלק משמעותי בהצלחה ותלוי עד כמה תהיו מוכנים להתמסר ללמידה, והתהליך יימשך לאורך זמן, גם לאחר סיום הקורס.

מה אמרו עליי בוגרי הקורס

למי שלא מכיר אותי - הנה כמה מילים עליי:

נעים להכיר שמי רוני דרך ואני מלווה עסקים להצלחה, מרצה ויועצת שיווקית, מומחית בשיווק עסקים ממקצועות הטיפול.

אני עובדת במקצועות התקשורת והשיווק כבר 18 שנים, מאחורי שנים של עבודה במשרד פרסום גדול ומוכר במשק., שנים של עבודה בעולם הטלוויזיה - כתחקירנית, עורכת תוכן, מנהלת שיווק ועד סמנכ"ל שיווק של קבוצת תקשורת גדולה.

לצד עולמות התקשורת החלטתי להעשיר את עצמי ולמדתי הנחית קבוצות הורים במכון אדלר. לאחר הלימודים פתחתי קליניקה בתחום, הנחתי קבוצות והדרכתי הורים והגעתי ליעדים של עצמי תוך שנה. כאן נוצר הקשר שלי עם מקצועות הטיפול ועם הרצון שלי להוציא החוצה את הידע שרכשתי בהקמת קליניקה מצליחה וסדנאות מלאות, וללמד מטפלים מאמנים ומנחים את הדרך להצליח ולממש את עצמם.  
בשנים האחרונות אני ממוקדת בליווי עסקים ובמיוחד ממקצועות הטיפול.
אני אוהבת מטפלים ורוצה לעזור להם להצליח! אני עושה זאת כאן בקורס שלי, ולצד זה אני גם מנחת סדנאות שיווק במכללות להכשרת מטפלים, מובילה את קבוצת "פריצת דרך למטפל" בפייסבוק (קהילה עסקית למקצועות הטיפול) וקיבלתי באהבה את הכינוי "האמא של המטפלים" (-:
 
אשמח להכירך ולסייע לך בתנועה שלך קדימה להבאת לקוחות רבים לקליניקה ולסדנאות שלך.

מה ההשקעה שלך בקורס

חבילת הזהב

3320

הקורס ״למלא את הקליניקה״ המועבר דרך האינטרנט + תמיכה מלאה לחברי הקבוצה בפורום סגור, לשאלות מקצועיות, תהיות, אתגרים וכו' + 3 מפגשי קבוצה פרונטליים + השתתפות בוובינרים (הרצאות אינטרנטיות) לאורך השנה.

חבילת כסף

1850

הקורס "למלא את הקליניקה" המועבר דרך האינטרנט, 9 שיעורי תוכן ללימוד שיווק ומכירות להבאת לקוחות לקליניקה.
המסלול מתאים לאנשים שאוהבים ללמוד בקצב שלהם לבד. 

חבילת VIP

לפרטים מלאו את הטופס למטה

תכנית הליווי המלאה - ליווי מקיף למשך 6 חודשים הכולל:
 
מפגשי ליווי עסקי אישיים ובנוסף פגישות טלפוניות ותמיכה בין המפגשים לאורך התקופה.

בנוסף - הקורס ״למלא את הקליניקה״ המועבר באינטרנט + תמיכה מלאה לחברי הקבוצה בפורום סגור, לשאלות מקצועיות, תהיות, אתגרים וכו' + 3 מפגשי קבוצה פרונטליים + השתתפות בוובינרים (הרצאות אינטרנטיות) לאורך שנה.

אופן התשלום:
לבחירתכם בתשלום אחד מראש - הסכום הנקוב מעלה,  או בפריסה של עד 8 תשלומים, ואז העלות תכלול את עמלת כרטיס האשראי. 
התשלום מתבצע בכרטיס אשראי דרך מערכת אינטרנטית מאובטחת.  העלויות כוללות מע"מ. 
בונוס לנרשמים בשבוע הקרוב! פרטים ימסרו לנרשמים.

בנוסף לתכני הקורס, יש לכם בונוסים שווים ביותר (בשווי של מלמעלה מ-1000 ש״ח):

הדרכה איך לבנות את האתר הראשון שלכם לבד ב-wix
 
סדנת מכירות ייחודית: לזהות את הלקוח שמולך ע״פ קריאת תווי הפנים!

שת״פ עם חברות הביטוח למטפלים: הדרכה מיוחדת איך לאפשר ללקוחות לקבל את שירותכם דרך חברת הביטוח ולהוריד להם משמעותית את המחירים מבלי לפגוע בהכנסותיכם

הדרכה על טכניקות עבודה עם קלפים טיפוליים

הדרכה: איך להתמודד עם החסמים שיש למטפלים בשיווק העסק

*הבונוסים פתוחים בכל המסלולים! 

לרישום ולקבלת פרטים נוספים, הירשמו בטופס ונשוב אליכם בהקדם!

מחכה לראות אתכם עפים מעלה עם העסק שלכם!

לפרטים נוספים ולרישום אנא מלאו את הפרטים הבאים: